VIDEO: Žena učí celý internet orálnímu sexu

Pokud jste tohle grapefruitové video ještě neviděli, o hodně jste přišli. Zřejmě jste byli delší dobu bez připojení k internetu. Jinak to fakt nejde vysvětlit, protože je už pár dní pořádným hitem. Lidé uvidí titulek a jsou celí nažhavení, jaké užitečné tipy získají. A pak přijde grapefruit.

Nechte svou lásku omdlít blahem z grapefruitu

Třiačtyřicetiletá Američanka Denise Walker má s orálním sexem velké zkušenosti. Tvrdí, že při jejích technikách muži omdlívají. A představte si to, že se rozhodla o své dovednosti podělit.

Pokud vás na začátku zmate, že Denise připravuje grapefruit, nenechte se vyvést z míry. Když chvíli vytrváte, uvidíte, k čemu ho použije. Jeho správná příprava je ale také důležitá. A těch zvuků, které připomínají dušení, si nevšímejte. Všechno je v pohodě.

Denise vlastně pracuje jako sexpertka (expertka na sex) a také modeluje nehty. Grapefruitový návod není jejím prvním videem. První virální hit se jmenuje „Angelino tajemství felace“. Denise si totiž říká Tetička Angel.

A proč zrovna grapefruit?

Jo a mimochodem, jestli vás zajímá, jak je to s tím grapefruitem… Na Vice.com si s ní o jejích technikách popovídali. Před mnoha lety, když s orálním sexem začínala, prý vůbec neměla tušení, co dělat. Ten pocit si určitě taky ještě pamatujete. Jenže kluk, se kterým v té době chodila, ho po ní vyžadoval.

Tak se začala učit z porna. Když sledovala jedno takové video, jedna dáma při tom měla v ruce nějaké ovoce a její partner z toho byl v sedmém nebi. Denise tedy okamžitě utíkala do ledničky a podívala se, co má k dispozici. Byl tam citron, pomeranč a … jasně, grapefruit. Prvně vzala pomeranč. Jenže když se ho pokusila rozkrojit, prostě explodoval a už nebyl k použití. Tak nakrájela grapefruit a jejímu příteli se to strašně líbilo. Nemáte taky chuť ovocně experimentovat?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru