VIDEO: Zlatý retrívr vegetariánem! Nedělá mu žádný problém třeba vařená kukuřice

VIDEO: Zlatý retrívr vegetariánem! Nedělá mu žádný problém třeba vařená kukuřice

Každý pejsek má rád něco jiného, alespoň co se týče jídla. Někteří psi se dokáží doslova utlouct po mase, někteří zase mají svoji zálibu v zelenině. Podobně na tom je například zlatý retrívr Coco z Japonska, který jí doslova zajímavé věci. Žádný problém mu nedělá konzumace např. vařené kukuřice, vodního melounu nebo obyčejné kapusty.

Abych pravdu řekl, domácí mazlíčci nás dokážou leckdy poměrně překvapit. Především tím, co se týče jídla, neboť například takový zlatý retrívr dokáže sníst vážně pozoruhodné věci. Příkladem lze uvést zlatého retrívra z Japonska, který k údivu dokáže sníst dokonce i vařenou kukuřici. Zřejmě muselo předcházet velké množství zkušeností, neboť kupodivu Coco dokáže vyjíst úplně všechna kukuřičná zrníčka. A k tomu to ještě zvládá v poměrně dobrém ba přímo úžasném čase.

Psí vegetarián

Můžeme také s jistotou říci, že s klasickými psími granulemi byste u Coca stoprocentně nepochodili. A co vlastně jí? Je docela vybíravý, neboť dokáže sníst například i vodní meloun nebo se dokáže (celkem čestně) poprat i s obyčejnou kapustou. Lze s jistotou říci, že Cocův jídelníček je vážně pestrý.

Avšak podle odborníků je tento jídelníček i poměrně velkým rizikem, neboť vegetariánství u psa může přinášet různé nebezpečí v podobě alergií nebo popř. kožních problémů.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru