Vimeo investuje do originálních videí a podporuje jejich tvůrce

Vimeo se chce více profilovat a odlišit se od YouTube , svého hlavního konkurenta. VIMEO se vždy pyšnilo tím, že dává tvůrcům filmů a videí velkou svobodu a poskytuje jim nástroje, na kterých jsou závislí. A to byl také důvod, proč se zde začaly objevovat Vimeo originály.

Vimeo se vždy snažilo být originální a odlišit se od svého hlavního konkurenta, kterým je YouTube. Proto také podporuje tvůrce filmů a videí a dává jim velkou svobodu v jejich tvorbě. Poskytuje jim také nástroje, na kterým jsou závislí. Z tohoto důvodu zde také najdete Vimeo originály.

Prvním z takových originálů byl Hihg Maintanance od Bena Sinclaira a Katji Blichfeld

Adam Goldman

Výstupy Adama Goldmana jsou na Vimeo známé už od roku 2012. Jeho fanoušky seriál rychle následovali a sledovanost stoupala. Magazín Vogue dokonce považuje jeho dílo za nejlepší webové seriály vůbec.

Bianca Del Rio

Bianca Del Rio vytváří komická videa a své fanoušky si získala už v roce 2014 šestým dílem RuPaul’s Drag Race. Její komedie Rolodex of Hate je neuvěřitelná, nefiltrovaná a maximálně vtipná. Níže ukázka z jejích legendárních 40. narozenin.

Dalším originálním videem je například Fifty Shades of Wayne

Vimeo se snaží být přátelským místem pro tvůrce originálních filmů a uměleckých videí a jde mu to více než dobře. Již nyní zde najdeme velkou spoustu originálních filmů, které není možné zhlédnout nikde jinde než zde.

Zdroj/foto: vimeo.blogamazonaws

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru