VOYO.cz jako první v ČR nabízí pořady ve 3D

VOYO.cz jako první v ČR nabízí pořady ve 3D

Videoportál VOYO jako vůbec první videoportál v České republice začíná nabízet pořady ke shlédnutí ve 3D. Tuto možnost umožnila právě dnes a k přehrání můžeme nalézt již například Comeback nebo závěrečné díly právě probíhající sezóny původních seriálů Ordinace v růžové zahradě a Ulice. Placená sekce Voyo+ navíc nabízí i celovečerní film Piraňa.

Proto, abyste mohli sledovat filmy ve 3D, musíte mít klasické červeno-modré brýle, nainstalovaný nejnovější Flash player plugin a podporované prohlížeče (Internet Explorer 7.0 – 8.0 nebo Firefox). Dále potřebujete nainstalovanou technologii Silverlight. Pořady ve 3D naleznete zde.

„Jedná se o náš první krok tímto směrem. V blízké budoucnosti chceme nabídnout tituly natáčené nativně ve 3D, čímž divákům doručíme výrazně lepší kvalitu trojrozměrného zážitku.“, říká na stránkách Novy Pavel Krbec.

Zdroj: Nova.cz

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru