Všemocný internet

Všemocný internet

Internet je nejen všemocné médium, obří nákupní centrum s nekonečnými možnostmi nakupování, ale také místo, které mnohdy žije více, než skutečný svět. Za posledních deset let se internet neuvěřitelně rozrostl. Rychlost, jakou expanduje a vyvíjí se by se s přimhouřením oka dala přirovnat k rychlosti, jakou se roztahuje vesmír.

Nakupování přes internet je dnes tak běžná a zažitá věc, že už nemůže nikoho překvapit. Přitom to není tak dávno, co jsme se při představě nákupu čehokoliv z domova pouze pousmáli. Dnes se prakticky nemusíme hnout z místa. Přes internet si zboží vybíráme, objednáme a také zaplatíme. A když se na to podíváme z krajního hlediska, člověk dnes opravdu nemusí z domu vystrčit ani nos.

Skrze internet dnes není problém ani taková věc, jako je založenie sro. Z pohodlí vašeho křesla si vyhledáte vhodnou společnost, která se zabývá prodejem ready-made společností a během pár kliknutí zamluvíte společnost podle Vašeho gusta. Za chvíli se Vám ozve pracovník, se kterým se domluvíte na osobní schůzce, nejlépe také u Vás doma. Za pár dní jste jednatelem s.r.o. aniž byste oběhli jediný úřad. V skutku působivé.

Přes internet poté samozřejmě zařídíte jak pronájem kanceláře, tak nákup kompletní výbavy. A nemusí se jednat pouze o kancelář, ale také o menší prodejnu. Taková registračná pokladňa dokonce vyjde při nákupu přes internet mnohem lépe, než v kamenném obchodě. To samé platí o počítačích. Notebooky jsou na internetu o desítky procent levnější, než v „reálu“, byla by tedy škoda e-shopy nevyužít.

Jak sami vidíte, dnes se dá přes internet dělat prakticky cokoliv, od ryze pracovních záležitostí, až po virtuální randění a podobně. Docela by mě zajímalo, co všechno půjde dělat přes internet za dalších deset let. Bude se ještě vůbec internet využívat, nebo ustoupí ještě lepší technologii?

Štítky:

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru