Dnes vyšlo 1 článků

Požár nového iPadu v australském Vodafonu

Požár nového iPadu v australském Vodafonu

Nedávno z ničeho nic začal hořet vystavený model iPadu Air v australském Vodafonu. Zástupce Applu se ihned dostavil na místo a zařízení si vzal na průzkumy. Jedná se zřejmě o ojedinělou vadu, neboť se prodalo už miliony zařízení, ale toto byl první případ.

Australští hasiči museli před několika dny evakuovat budovu australského Vodafonu, kde začal hořet vystavený model iPad Air. Kvůli výbuchu Lightning konektoru se poměrně rychle dostavil zástupce Apple a vzal si zařízení k přezkoumání.

fire

iPad Air začal hořet v australském Vodafonu

Nikdo neví proč

V minulosti už k podobným náhodám došlo. Hlavně u těch uživatelů, co neměli nabíječky přímo od výrobce (tzn. od Applu) došlo k podobným příhodám. Ale u příkladu jako například Vodafone je to velmi nepravděpodobné. Asi právě z tohoto důvodu se Apple snaží dopídit zda nedošlo k nějaké závadě při výrobě. Jedná se tedy zřejmě o shodu okolností nebo mohlo dojít k závadě na elektřině (přepětí). Po vydání nového iPadu je toto první případ, kdy někomu tablet explodoval.

zdroj: www.muj-ipad.cz

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru