Výroba iPadu 3 podle neoficiálních zdrojů začne již v lednu

Výroba iPadu 3 podle neoficiálních zdrojů začne již v lednu

Třetí generace úspěšného iPadu 3 by měla být dostupná již v průběhu příštích třech až čtyřech měsíců. Dodavatelé již začali dodávat své součástky výrobci. Z tohoto důvodu se výroba součástek pro iPad 2 se výrazně ztlumila. Tyto informace poskytli zdroje z prostředí dodavatelských řetězců.

Ve třetím kvartálu tohoto roku se vyrobí okolo 14 až 15 milionů iPadů 2. V prvním kvartálu příštího roku klesne počet vyrobených kusů až na 4 až 5 milionů. Důvodem má být především výroba nové generace.

Analytik Kevin Chang z Citigroup Global Markets, tvrdí, že čínská společnost Foxconn Electronics začne s výrobou tabletu iPad 3 již v lednu. Od února se ještě výrazně navýší. V prvním kvartálu by měl mít Apple k dispozici již 9,5 až 9,8 milionu tabletů nové generace – iPadu 3.

Zdroj: Digitimes.com

Štítky: , , ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru