„Vyrobeno v České republice“ – novinka v Obchodu Google Play

Google myslel na vývojáře z jednotlivých zemí. Přidal tedy do Obchodu Google Play speciální aplikaci, která vyfiltruje aplikace, které vznikly v v zemi, kde se právě nacházíte.

Moc často se nestává, že na výrobcích vidíte nápis „Made in Czech Republic“. To musíte prostě uznat. V Obchodě Google Play je nyní nad 1 milion aplikací a doposud jste se v nich mohli orientovat pouze podle poštu stažení. Najít tedy nějakou čiště českou aplikaci byl nadlidský úkon. Google to chtěl trošku vylepšit, přidal tedy kategorii, která vám ukáže aplikace ze země, kde se aktuálně nacházíte.

Jaké appky tu vznikly?

Jaké appky tu vznikly?

„Vyrobeno v České Republice“

Nová kategorie (pro ČR) se příhodně jmenuje „Vyrobeno v České Republice“ a  aktuálně se v ní nachází přes 35 aplikací, které doopravdy pocházejí od českých vývojářů. Pokud se tedy chcete podívat, jaké aplikace u nás vznikly, doporučujeme se podívat prostřednictvím tohoto odkazu.

Foto: GooglePlay

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru