Vývoj Google Wave končí, jednoduše neuspěl

Vývoj Google Wave končí, jednoduše neuspěl

Společnost Google veřejně přiznala, že její produkt nesoucí název Google Wave nenaplnil jejich očekávání a již nebude aktualizovaný. Google jej představil dne 28. května 2009 na konferenci Google I/O a úkolem této sítě je sjednotit více komunikačních kanálů, například email, instant messaging, wiki a sociální sítě.

Google dále přiznal, že Wave nezaujal uživatele, mnoho jich nezískal a jednoduše nebyl přijat. Kdo z Vás dodnes pamatuje na onu slávu před spuštěním, slibování navození nové budoucnosti internetové komunikace a mnoho dalšího? Dodnes například vzpomínám na „estrádu“ s pozvánkami pro vstup na Wave, první názory a celosvětovou diskuzi jen na téma Google Wave.

Osobně jsem uživatele tohoto produktu z dílny Googlu a je mi poměrně líto, že se již nebude zdokonalovat. Můžeme se však jen nechat překvapit, zda-li Google přijde s něčím novým a lepším.

[poll id="46"]

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru