Webtrh.cz byl pozastaven, provádí se velký update

Webtrh.cz byl pozastaven, provádí se velký update

Podnikatelské fórum Webtrh.cz, které provozuje Martin Schlemmer, bylo dnes odstaveno. Již několik dní se v záhlaví fóra objevovalo upozornění na tuto odstávku způsobenou dlouhým a pracným updatem. Odstávka bude dle upozornění „trvat pesimistickým odhadem celý den“. Před několika dny uživatelé čelili odstávce způsobené přesunem na výkonnější nový server, od té doby se v patičce fóra ukazuje reklama na Tele3.

Jaké  změny nám update přinese není známo. Již delší dobu se v tamní komunitě diskutuje o změně vzhledu fóra, nových funkcích, ale před časem i o zpoplatnění vstupu na fórum, aukcí a některých z funkcí.

„Měníme tématický směr, pracujeme na redesignu a zpoplatníme trh. Já sám jsem se změnil.“, řekl před necelým rokem v našem rozhovoru provozovatel fóra Martin Schlemmer.

Fórum před časem obnovilo jednu ze svých zrušených sekcí. Opět byla vrácena inzerce reklamy, jejíž smazání znechutilo mnoho uživatelů. Po obnovení této sekce se velmi rychle zaplnila příspěvky a stala se frekventovanou.

Štítky:

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru