WhatsApp již na některých telefonech nebude fungovat

WhatsApp Messenger začátkem tohoto roku přestal fungovat na některých mobilních zařízeních. Společnost se totiž snaží zaměřit právě na systémy, které využívá drtivá většina lidí. Mobilní telefony, na kterých již aplikace přestala fungovat, prý nenabízejí potřebný potenciál k rozšiřování funkcí WhatsApp.

Prostřednictvím WhatsApp již uživatelé mobilních zařízení komunikují od roku 2009. V prvních letech měla většina chytrých telefonů operační systémy BlackBerry a Nokia. Dnes je situace úplně jiná a operační systémy Microsoft, Apple a Google zaujímají neuvěřitelných 99,5 %. A to je právě důvod, proč WhatsApp na některých zařízeních od tohoto roku nefunguje nebo přestane fungovat.  

index

Jedná se o následující systémy:

  • BlackBerry OS a BlackBerry 10
  • Nokia S40
  • Nokia Symbian S60
  • Android verze 2.1 a 2.2
  • Windows Phone 7
  • iPhone 3GS s iOS verze 6

Pokud tedy i nadále chcete využívat služeb WhatsApp Messengeru, doporučujeme aktualizaci systému, tedy nový telefon. Pro OS BlackBerry, BlackBerry 10, Nokii S40 a Nokii Symbian S60 tak učiňte do června 2017.

zdroj/foto: whatsapp.com

 

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru