Tisková zpráva: Xiaomi Redmi 1S – nový výkonnější hardware s osvědčeným designem

Xiaomi Redmi 1S – nový výkonnější hardware s osvědčeným designem

 

Xiaomi Redmi 1S – nový výkonnější hardware s osvědčeným designem

 XiaomiMobile.cz, specialista na značku Xiaomi v České republice, nově nabízí smartphone Xiaomi RedMi 1S v kompletní české lokalizaci za cenu 5 999 Kč vč. DPH. Designově vychází z předešlého modelu Red Rice, díky lepšímu procesoru s výkonnějším grafickým jádrem však svého předchůdce překonává. Xiaomimobile.cz zároveň nabízí dlouho očekávaný MiKey za 99 Kč – čím dál oblíbenější příslušenství, které možnosti telefonu rozšiřuje o další stupeň.

Čínský výrobce mobilních telefonů Xiaomi přichází s novou filozofií upgradu mobilních telefonů. Oproti konkurenci, která s vylepšeným hardwarovým vybavením mobilního telefonu vždy představuje i nový design telefonu, Xiaomi u modelu Redmi 1S uplatnila osvědčený a hlavně oblíbený design mobilního telefonu Red Rice a upgradovala tak pouze hardwarovou konfiguraci.

„Xiaomi přináší zcela nový obchodní model, kdy je pro upgrade telefonu použit již hotový a odzkoušený design. Výrobce tak neschovává za změny v designu drobné úpravy hardwarových konfigurací zařízení, které by samotné nemusely zákazníky uspokojit. Výhodou je též kompatibilita veškerého příslušenství, které zákazník používal u předchozího modelu,“ uvádí Jiří Opletal, obchodní ředitel e-shopu xiaomimobile.cz. „Tato filosofie jak prodloužit životní cyklus telefonu upgradem výkonu, paměti a vnitřností potvrzuje záměr Xiaomi nabízet zákazníkům špičkové high-end produkty za co nejnižší cenu. Zájem je ohromný.“

Nový hardware

Po konstrukční stránce nabízí RedMi 1S prostorný dotykový 4,7” displej s HD rozlišením, který je dobře čitelný za všech světelných podmínek. Srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 s grafickým jádrem Andreno 305, a nabízí tak vyšší výpočetní i grafický výkon než jeho předchůdce. V návaznosti na upgrade procesoru výrobce musel kompletně navrhnout a přepracovat vnitřní části mobilního přístroje. Telefon je tak mnohem stabilnější.

Uživatelské prostředí MiUi v5 založené na Android ve verzi 4.3 je známo svým bezkonkurenčním ovládáním a neotřelým designovým zpracováním. Zároveň je však dokonale odladěno a uživatele tak příjemně překvapí plynulým ovládáním a svižnými reakcemi. Pro MiUi ROM, které je kompletně lokalizované do češtiny, jsou – jak je již dnes zvykem – na týdenní bázi pravidelně vydávány aktualizace. V MiUi nenaleznete zbytečné předinstalované aplikace od Google. Telefon je tak čistý a připravený přizpůsobit se každému uživateli. Prostřednictvím Google Play je samozřejmě možné jakoukoliv aplikaci doinstalovat.

Internetový obchod xiaomimobile.cz k mobilnímu telefonu poskytuje 100% podporu a záruční servis po celé České republice. Zákazníci se tak nemusí obávat průtahů a zbytečných nákladů na servis mobilního telefonu v případě přímého nákupu z čínských e-shopů. V některých případech nabízí zapůjčení náhradního mobilního přístroje po celou dobu opravy reklamovaného zařízení.

MiKey

MiKey slouží k rozšíření mobilního telefonu o další programovatelné tlačítko. Pokud není využitý 3,5 mm audio výstup pro poslech hudby, pak je díky jednoduché aplikaci možné přiřadit MiKey až deset různých funkcí. Funkce jsou rozlišovány kombinacemi délky a počtu stisknutí. MiKey je možné přiřadit například rychlé funkce spouštění fotoaparátu, přístupu do SMS aplikace či vytočení předdefinovaného kontaktu. MiKey je nabízen v šesti různých barvách.

 

Technické specifikace Xiaomi Redmi 1S:

Procesor: Qualcomm Snapdragon S4, čtyřjádrový, takt 1,6 GHz

Grafický čip: Adreno 305

Paměť RAM: 1 GB

Uživatelská paměť: 8 GB

Fotoaparát: Hlavní 8 megapixelů, automatické ostření, přisvětlovací LED dioda, čelní fotoaparát
1,3 megapixely

Displej: Kapacitní IPS-LCD, 4,7“, HD rozlišení (1 280 x 720 pixelů), 16 milionů barev, Gorilla glass II

Operační systém: MiUi v5, ROM založená na Android verze 4.3

Mobilní sítě: GSM (2G) 850/900/1800/1900 MHz, WCDMA (3G) 850/2100 MHz

Datové přenosy: GSM, GPRS, EDGE, WCDMA, HSPA, HSPA+

WLAN: wi-fi IEEE 802.11 b/g/n, podporuje Wi-Fi hotspot

Bluetooth: verze 4.0, EDR, A2DP, HID

Lokalizace: GPS, Glonass

Konektory: microUSB, jack 3,5 mm

Baterie: 2 000 mAh

Rozměry: 137 × 69 × 9,9 mm

Hmotnost:  158 g (včetně baterie)

Informace: http://xiaomimobile.cz/65-xiaomi-redmi-1s.html

 

O xiaomimobile.cz

Xiaomimobile.cz je internetový obchod, který se specializuje na prodej smartphonů čínské značky Xiaomi. Provozuje jej společnost Lion Mobile s.r.o., dynamická firma se zaměřením na prodej a distribuci čínských chytrých telefonů ve středoevropském regionu. Její tým je složen z lidí, kteří se smartphonům z Číny věnují již několik let a mnohé smartphony čínských značek firma nabídla českým zákazníkům jako první. Telefony Xiaomi prodává v České republice Lion Mobile již od roku 2012. Od té doby je v telefonech Xiaomi podle statistik český jazyk jedenáctým nejpoužívanějším. Lion Mobile také úzce spolupracuje s Xiaomi i MIUI komunitou a poskytuje záruční i pozáruční servis výrobků Xiaomi.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru