Yahoo Directory už nefunguje, nyní budete přesměrováni na floridské Aabaco

Jednou to přijít muselo. Yahoo Direcory je nyní oficiálně v offiline režimu. V případě, že se budete chtít dostat na stránky Yahoo, přesměruje vás to na stránky floridské společnosti Aabaco.

Yahoo zavřel jeden z nejvýznamnějších historických a významných míst v historii internetu a to Yahoo Directory.  Právě adresáře jako Yahoo Directory byly původním způsobem jak něco na Internetu najít. Podobným způsobem kdysi také vznikla u nás stránka Seznam.

Screenshot_3

Yahoo Small Business byl oficiálně přejmenována na floridskou společnost Aabaco Small Business.

Internetový portál Yahoo vznikl v roce 1994

Yahoo! je internetový portál, který vznikl v roce 1994. Yahoo založili dva studenti Stanfordské university – David Filo a Jerry Yang. Dnes patří Yahoo mezi největší a nejnavštěvovanější internetové portály. Kromě vyhledávače nabízí tento portál emailovou schránku, messenger, video portály a mnoho dalšího.
Zdroj: Searchengineland

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru