Yahoo opět na vrcholu

Yahoo opět na vrcholu

Podle společnosti comScore se Yahoo opět vrací na vrchol. Minulý měsíc totiž překonal v USA jak Google, tak i Microsoft. Reorganizace webu a jeho služeb tedy konečně přinesla ovoce.

Za měsíc červenec stránky Yahoo navštívilo 196 milionů unikátních návštěvníků. Google za stejné období navštívilo pouze 192 milionů a Microsoft 176 milionů unikátních návštěvníků. Facebook je až na 4. místě se 142 miliony návštěvníků.

Tato žena stojí za růstem Yahoo

Tato žena stojí za růstem Yahoo

Podle analytiků za úspěchem stojí změna vedení společnosti. Od července minulého roku totiž je ve vedení Yahoo Marrisa Mayerová, která v časopise Fortune byla v roce 2012 označena za 14. nejvlivnější ženu v byznysu.

Za rok co je ve vedení Yahoo došlo k výrazným změnám. Velkým změn doznal například e-mail od Yahoo. Kromě toho Yahoo uskutečnilo mnoho akvizicí, například odkoupilo blogovací platformu Tumblr.

Zdroj: comscore.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru