Za americkým tatérem jezdí ženy tisícovky kilometrů daleko. Dělá to, co nedokážou ani ti nejlepší plastičtí chirurgové

Jaké by pro vás bylo, kdyby za vámi jezdily ženy z celého světa jenom kvůli vaší práci? Přesně tohle totiž zažívá proslulý americký tatér Vinnie Myers, který se věnuje dosti zajímavému a pozoruhodnému stylu tetování. Dělá totiž 3D tetování bradavek pro ženy, které jsou se svým poprsím po plastické operaci z nějakého důvodu nespokojené. 

Být tatérem je poměrně jednoduchá záležitost. Jediné, co potřebujete je kreativita a pevná ruka, která zajistí dokonalou vyhlazenost a krásu vašich výtvorů – tetování. Avšak být uznávaným a doslova skvělým tatérem, za kterým budou jezdit ženy tisícovky kilometrů daleko, je už docela složité. Podobně na tom je právě proslulý americký tatér Vinnie Myers, který se specializuje na dosti zvláštní druh tetování. Nedělá klasické tetování v podobě např. draka na rameno. On se spíše věnuje 3D tetování bradavek. Asi to zní vážně vtipně a docela i nemožně, ale je to vážně realita.

Některé ženy jsou se sebou nespokojené

Na světě je poměrně velké množství žen, které po plastické operaci jsou sami se sebou dosti nespokojené. Proto jim Vinnie dává novou šanci, která spočívá právě v této podivné metodě tetování.

tater_graff

13 let v oboru a spolupráce s plastickými chirurgy mu přidává na prestiži

On sám se této metodě věnuje už takřka 13 let, tzn. od roku 2001. Od této doby také spolupracuje s řadou plastických chirurgů, díky kterým jsou jeho práce dosti věrohodné a odpovídají potřebám každé ženy. Jenom dodám, že kdybyste někdo uvažoval o tomto zákroku, nemusíte se bát velkých částek, neboť některé případy dokonce proplácí i zdravotní pojišťovna, neboť se čistě teoreticky jedná o dokončovací práci po provedené operaci. 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru