Zájem o nové byty v Praze stále roste, vyberte si i vy

Bydlení v Praze láká stále více lidí. Většinou se do Prahy stěhují za prací, jelikož nikde jinde neseženou takové možnosti zaměstnání, jako právě v hlavním městě. A jelikož ani Praha není nafukovací, musí s přílivem nových obyvatel rozšiřovat i možnosti, kde se mohou lidé ubytovávat. A tak započala výstavba nových bytů. A novinky v roce 2014 rozhodně přinášejí pestrou nabídku bytů.

Vyberte si tu nejlepší lokalitu

Pokud i vy přemýšlíte o tom, že se vaším domovem stane Praha, nebo už v hlavním městě žijete, ale chcete se přestěhovat do „svého“ a hlavně nového, pak určitě budete volit takovou lokalitu, která bude vyhovovat vašim potřebám a zároveň bude dobře dostupná. Ať už hledáte klidnou lokalitu uprostřed zeleně, místa vhodná pro rodiny s dětmi, nebo takové místo, kde si budete moci naplno užívat sportovních aktivit, můžete se plně spolehnout na novou výstavbu bytů v Praze 4 – Nusle, nebo v Praze 10. Obě tyto lokality jsou skvěle dostupné jak městskou hromadnou dopravou, tak osobním autem a splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Rozvažujte, než koupíte

Nové byty v Praze splní všechny standardy příjemného bydlení jak pro mladé, tak rodiny s dětmi. Předtím, než se rozhodnete ke koupi nového bytu, si však vždy prověřte daného developera. Díky internetu už dnes není problém vyhledat si, jaké má recenze a jak zákazníci hodnotí kvalitu jeho staveb. Důležitou informací by pro vás mělo být také to, zda je pojištěn pro případ jakýchkoliv problémů – přeci jen do vaší nové nemovitosti investujete velkou částku peněz, o kterou určitě nechcete přijít.

Kontrolujte, než podepíšete

Pokud jste si vybrali nové byty v Praze, uzavřeli smlouvu s developerem, pak už jen čekáte na chvíli předání vašeho vysněného bytu. Jakmile k němu dojde, proveďte důkladnou kontrolu nemovitosti. Prověřte, zda byt obsahuje vše, jak bylo dohodnuto, sepište všechny vady a nedostatky a předejte je proti podpisu k reklamaci. Rozhodně neřešte tyto nedostatky, které vyplynuly z nedodržení smlouvy, takzvaně na vlastní pěst. Dle nového občanského zákoníku, který vstoupil v platnost od 1. ledna 2014, se navíc prodlužuje doba možnosti reklamace, a to z původních šesti měsíců na pět let. Nyní tedy máte možnost nemovitost reklamovat a domáhat se soudně nápravy až po dobu 60 měsíců.

Chcete-li se usídlit v Praze, pak vás novinky v roce 2014 určitě nadchnout. Vyberte si z bohaté nabídky developerských projektů, které se zaměřují na nové byty Praha, a užívejte si bydlení s veškerým komfortem.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru