Zajímavý web #43: Čeští muži o módě

Zajímavý web #43: Čeští muži o módě

Je opravdu potěšující vidět, že i některé české muže zajímá, jak vypadají, a nepatří mezi ty, kteří si vezmou na sebe přesně to, co jim nachystá manželka nebo co jako první vytáhnou ze skříně. Umí se oblékat stylově, ví, kde oblečení nakupovat, a chápou, že ponožky do sandálů nepatří. Takového muže by chtěla mít doma snad každá žena, ne?

A takoví opravdu existují i u nás v Česku. Je jich málo, ale najdete je na webu http://www.muzivcesku.cz/. Pár jich tam přispívá zajímavými články – například o tom, že Zdeněk Škromach právě zjistil, že ponožky v sandálech jsou módním přestupkem, nejstylovější muže máte hledat v Kongu, v módě je důležitý určitý nádech nacvičené spontánnosti a přirozenosti, jak si fotbalisté Sparty neumí vybrat pořádné obleky nebo jak se správně starat o své luxusní košile.

Zbylí návštěvníci se angažují aspoň ve fóru, kde řeší kde nakupovat, kde si zahrát golf, kam zajít do restaurace a samozřejmě módu.

Jedna z fotografií, se kterou muž žádá o zhodnocení svého stylu. Také vás při pohledu na ni napadá, že to je vlastně PSY se svým Gangam Style?

Jedna z fotografií, se kterou muž ve fóru žádá o zhodnocení svého stylu. Také vás při pohledu na ni napadá, že to je vlastně PSY se svým Gangam Style? Není, je to jen jeden Čech, který se zajímá o módu.

Velkým plusem webu určitě je, že se tam nachází spousta fotografií elegantně oblečených mužů, ze kterých by se většina Čechů mohla inspirovat. V červenci tam byl navíc vyhlášen již druhý ročník soutěže o nejlépe oblečeného muže. Mezi soutěžícími by si jistě vybrala každá dáma.

Vítěz soutěže o nejlépe oblečeného muže.

Jakub Štych – vítěz soutěže o nejlépe oblečeného muže. V tomto outfitu si šel pro vysvědčení.

Tak pánové, nechcete si web http://www.muzivcesku.cz/ taky přidat mezi své oblíbené záložky?

Komentáře

Nahoru