Zajímavý web #78: Nejoblíbenější odkazy na Facebooku a Twitteru

Zajímalo vás někdy, jaké odkazy jsou na Facebooku nejčastěji sdíleny a které jsou nejčastěji retweetovány na Twitteru? Tak právě pro ty, kdo to chtějí zjistit, je tu Rad URLs, webová aplikace, na které je seznam stovky momentálně nejoblíbenějších odkazů na těchto dvou sociálních sítích.

V tabulce je přehledně zobrazená stovka nejčastěji sdílených odkazů, podle kterých si uděláte dokonalou představu o tom, co musíte zhlédnout, abyste byli v obraze. Kromě URL adresy, je v tabulce uveden i počet sdílení na Facebooku a na Twitteru.

Seřadit výsledky si můžete právě podle těch nejoblíbenějších na Facebooku, nejoblíbenějších na Twitteru nebo celkově nejoblíbenějších.

radUrls

Aplikace se aktualizuje každých 15 minut, takže máte k dispozici vždy adekvátní přehled. Zdá se, že funguje docela dobře. Budete mít díky ní skvělý přehled o tom, co je ve světě sociálních sítí právě „in“ a možná si tak budete připadat i informovanější.

Zdroje: We Are Social Media, Life Hacker

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

  • nodon

    Test

Nahoru