Zakázaná reklama s kondomy, při které se pobavíte

Podstatou každé reklamy je představit daný výrobek či službu. Nejlépe v praxi. Co když ale propagujete kondomy? V takovém případě musíte najít jiné způsoby. Nebo spoléhat na sociální sítě, jako to udělala společnost Four Seasons Condoms.

Celá reklama se odehrává v obchodě se zdravotnickými potřebami. Mladý pár si zde vybírá ty správné kondomy, ale neví která si má vybrat. Jejich nerozhodnosti si všimla prodavačka, a tak jde za nimi. Do této chvíle se jedná o obyčejnou reklamu. Nyní ale přichází zvrat – prodavačka jim totiž navrhne, ať si kondomy jednoduše vyzkouší.

A oni tak skutečně udělají přímo v obchodě. Trvá několik pokusů, než najdou tu správnou velikost.  Jedny jsou takové průměrné, další moc velké, další ladí k odí, ale jsou moc malé. Nakonec z obchodu odchází spokojeni.

 

Mám se dobře mami, právě zkouším kondomy

Mám se dobře mami, právě zkoušíme kondomy

Celá tato situace je velmi komická. Navíc je ale doplněna různými malými vtípky. Například při sexu dívka volá svoji matce. Nebo při jedné z dalších poloh si všimne, že ve slevě je zubní pasta.

I díky těmto vtípkům se video stává skutečně virálním. Za necelý den získala více než 300 tisíc zhlédnutí a toto číslo neustále roste. Autorům tedy vůbec nemusí vadit, že tato reklama se neobjeví v televizi.

Dokázala totiž zaujmout lidi na internetu. A to je často mnohem důležitější než reklama v televizi, obzvláště u mladé generace, na kterou je tato reklama zaměřena.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

  • uplnej vypatlanec

    zabavne, a navic vkusne :-))))

Nahoru