Zákazníci Applu budou potěšeni další novinkou. Do Apple Watch bude integrován LTE modem

Zákazníci Applu budou potěšeni další novinkou. Do Apple Watch bude integrován LTE modem

Přibližně měsíc musíme vydržet a budeme svědky představení nového iPhonu, jehož parametry jsou zatím pouhými spekulacemi. Stejně tak jako informace o nových Apple Watch. Nicméně s informacemi přichází Mark Gurman, jehož odhady z 90ti % vycházejí. Všechny spekulace odstartovalo v červnu odhalení firmwaru se zařízením HomePod, který bude mimo jiné podporovat i chytré hodinky Apple Watch.

apple-watch-trio-800x363

Nabídka s chytrými hodinkami stagnuje až upadá, ale v žádném případě to neplatí o Apple Watch. Vývojáři z Applu svůj produkt posunuli zase o něco dál a chystaná novinka je velmi vychytaná. Apple produkty se vyznačují svou praktičností, elegancí a také vyšší cenou, oproti svým konkurentům. Právě proto se může Apple chlubit 50 % nárůstem nákupu chytrých hodinek a vše naznačuje tomu, že se pozitivní procenta ještě zvýší.

apple-watch-press-diagram

Integrovaný LTE modem

Pokud jste majiteli Apple Watch, víte, že při jejich používání musíte mít u sebe i iPhone. Nyní už bude tato skutečnost minulostí. Proč? Nové Apple Watch v sobě budou mít zabudovaný LTE modem, díky kterému není blízkost primárního zařízení nutná. Právě to by mělo být tou hlavní výhodou. Hodinky se na datovou síť připojí sami a mi budeme moci nechat svůj iPhone doma. Podle odhadů Marka Gurmana bude modemy dodávat společnost Intel. Zatím se jedná o pouhé spekulace, ale téměř všechna Gurmanova „proroctví“ byla naplněna.

DSC2624

Posledním „restem“ kterým je Apple ještě pozadu je rozlišení 4K u Apple TV. I toto by měli vyvojáři v nově vycházejících produktech napravit. A i u Apple TV se dočkáme ještě kvalitnějšího rozlišení. K integraci podpory 4K v Apple TV naznačuje i to, že se v iTunes začínají objevovat filmy v rozlišení 4K

Zdroj, text/foto: techradar.com

Zajímá se o psychologii, filozofii a pozitivní myšlení. Pravidelně se věnuje modernímu tanci a sportování. Ve volném čase spravuje svůj blog. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla. Stále studuje na univerzitě, ale práce je jejím koníčkem. Cíl je cesta, na které zdoláváte překážky, které vás posilují.

Komentáře

Nahoru