Dnes vyšlo 1 článků

Zákazníci Applu budou potěšeni další novinkou. Do Apple Watch bude integrován LTE modem

Zákazníci Applu budou potěšeni další novinkou. Do Apple Watch bude integrován LTE modem

Přibližně měsíc musíme vydržet a budeme svědky představení nového iPhonu, jehož parametry jsou zatím pouhými spekulacemi. Stejně tak jako informace o nových Apple Watch. Nicméně s informacemi přichází Mark Gurman, jehož odhady z 90ti % vycházejí. Všechny spekulace odstartovalo v červnu odhalení firmwaru se zařízením HomePod, který bude mimo jiné podporovat i chytré hodinky Apple Watch.

apple-watch-trio-800x363

Nabídka s chytrými hodinkami stagnuje až upadá, ale v žádném případě to neplatí o Apple Watch. Vývojáři z Applu svůj produkt posunuli zase o něco dál a chystaná novinka je velmi vychytaná. Apple produkty se vyznačují svou praktičností, elegancí a také vyšší cenou, oproti svým konkurentům. Právě proto se může Apple chlubit 50 % nárůstem nákupu chytrých hodinek a vše naznačuje tomu, že se pozitivní procenta ještě zvýší.

apple-watch-press-diagram

Integrovaný LTE modem

Pokud jste majiteli Apple Watch, víte, že při jejich používání musíte mít u sebe i iPhone. Nyní už bude tato skutečnost minulostí. Proč? Nové Apple Watch v sobě budou mít zabudovaný LTE modem, díky kterému není blízkost primárního zařízení nutná. Právě to by mělo být tou hlavní výhodou. Hodinky se na datovou síť připojí sami a mi budeme moci nechat svůj iPhone doma. Podle odhadů Marka Gurmana bude modemy dodávat společnost Intel. Zatím se jedná o pouhé spekulace, ale téměř všechna Gurmanova „proroctví“ byla naplněna.

DSC2624

Posledním „restem“ kterým je Apple ještě pozadu je rozlišení 4K u Apple TV. I toto by měli vyvojáři v nově vycházejících produktech napravit. A i u Apple TV se dočkáme ještě kvalitnějšího rozlišení. K integraci podpory 4K v Apple TV naznačuje i to, že se v iTunes začínají objevovat filmy v rozlišení 4K

Zdroj, text/foto: techradar.com

Zajímá se o psychologii, filozofii a pozitivní myšlení. Pravidelně se věnuje modernímu tanci a sportování. Ve volném čase spravuje svůj blog. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla. Stále studuje na univerzitě, ale práce je jejím koníčkem. Cíl je cesta, na které zdoláváte překážky, které vás posilují.

Komentáře

Nahoru