Živá tapeta pro milovníky adrenalinu

Živá tapeta pro milovníky adrenalinu

Adrenalin pro někoho těžce vyslovitelné slovo a pro někoho naopak záliba. Pro ty, co vidí jako adrenalin paragliding je přímo stvořená živá tapeta Paragliding Live Wallpaper, která je zdarma a nabídne vám řadu fotografií z krajin při paraglidingu.

V Google Play naleznete velké množství živých tapet, těch kvalitních je zde mnoho, ale jsou placené nebo jsou zdarma, ale přináší s sebou poměrně velkou řadu nepříjemných reklam. Nyní se však objevila jedna živá tapeta od českého vývojáře – Jany Lašové s názvem Paragliding Live Wallpaper.

Paragliding Live Wallpaper je přímo stvořená pro milovníky adrenalinu, paraglidingu, létání a hor. Na své obrazovce tabletu či mobilního telefonu můžete zhlédnou pohledy na různé paraglidy, které se vznáší v malebných krajinách a prostředích. Fotky jsou použity prozatím z několika míst Evropy (Slovinsko – Julské alpy, Rakousko – Lienz, Dolimity – Sella Group a roviny v Čechách)

Jak už jsem říkal, doporučuji stáhnout milovníkům paraglidingu a adrenalinu obecně, neboť budete mít svůj koníček stále na očích a budete se stále víc a víc těšit na další let.

Paragliding živá tapeta - screenshot

Paragliding živá tapeta - screenshot

Paragliding živá tapeta - screenshot

Paragliding živá tapeta - screenshot

zdroj: Google Play

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru