Tisková zpráva: Změna ve vedení Czechgeeks

Ve vedení společnosti Czechgeeks, jednoho z předních dodavatelů mobilních a webových aplikací v ČR i zahraničí, dochází k plánované změně. Spoluzakladatel Filip Molčan po 3 letech odchází z pozice výkonného ředitele. Tu obsadí Rudolf Černý, dosavadní finanční ředitel, jehož kariéra byla doposud spojena zejména s energetickou společností E.ON. Filip Molčan i nadále zůstává tváří Czechgeeks a bude se věnovat dalšímu rozvoji inovativních projektů a obchodní činnosti – v plánu je totiž do tří let otevřít pobočky společnosti ve Velké Británii a USA.

„Za tři roky jsme vyrostli z 3 nadšenců do týmu 20ti programátorů, designerů a kreativců, kteří pracují na skvělých projektech. Jsme také jednou z mála firem, které se daří vedle vývoje na zakázku realizovat vlastní projekty. Neustálý a rychlý růst firmy vyžaduje zavedení alespoň základních pravidel, která nám umožní dále rychle růst, především za hranice naší země,” říká Filip Molčan.

„Rudolf Černý je skvělý manažer se zkušenostmi z různých oblastí, které rádi využijeme právě u nás. Společně pak uspokojíme vysoké nároky našich klientů na kreativitu, špičkový design, ale také vysokou efektivnost a kvalitní řízení projektů,” doplňuje Filip Molčan.

„Czechgeeks je firma plná mladých vývojářů a skvělých nápadů s obrovským potenciálem. Ve spolupráci s Filipem bych velice rád dále rozvíjel naše aktivity v ČR i zahraničí a potvrdil, že spojení vývoje aplikací na zakázku a vlastních produktů může fungovat,” říká Rudolf Černý.

O Czechgeeks

Společnost Czechgeeks je významným hráčem na poli vývoje mobilních a webových aplikací založených na inovacích a špičkovém designu.

Své klienty má v ČR, Evropě, Rusku i USA.

Hlavním investorem je společnost Clever Investments.

Kontakt:

Filip Molčan

filip@czechgeeks.com

+420777301700

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru