Změny na YouTube

Změny na YouTube

Každá služba má neustále co vylepšovat. A fajn je, pokud se vylepšuje to, co se hodí uživatelům. To přesně se povedlo YouTube, který v posledních dnech přišel s několika malými vylepšeními. V malých drobnostech se však někdy skrývá velká síla.

Ikonka Play v titulku stránky

Taky se vám stávalo, že jste nikdy nemohli přijít na to, která z vašich otevřených YouTube karet vám právě přehrává hudbu? Tak to už je minulostí.

YouTube na svých internetových stránkách přidal novou velmi jednoduchou funkci. Tou je ikonka Play na kartě, na které je video právě spuštěné. Má podobu černého vpravo otočeného trojúhelníku, který je jako symbol pro „Play“ známý po celém světě.

youtube-play-title

Ikona se zobrazí pouze při přehrávání videa, takže by teď mělo být jasné, odkud hudba pochází, i když je váš prohlížeč plný YouTube karet. Pokud je video pozastaveno, ikona zmizí.

Teď už chybí jen, aby stejným způsobem byly označeny veškeré reklamy, které se automaticky spouští, a život by byl hned jednodušší. A hlavně tišší.

Live Streaming pro uživatele s více než 100 odběrateli

YouTube se nyní rozhodlo rozšířit své služby live streamingu pro více uživatelů. Konkrétně pro všechny, kteří mají více než sto odběratelů.

V poslední době společnost rozšířila funkce pro kanály s nejméně 1000 odběratelů. Teď se toto číslo snížilo a nová funkce bude v průběhu několika příštích týdnů k dispozici pro mnoho dalších uživatelů.

Google doufá, že se otevře své služby většímu počtu uživatelů, kteří mají na YouTube velké množství originálního obsahu.

Zdroje: googlesystem.blogspot.ca, softpedia.com

Komentáře

  • Mára

    Ikonka Play v titulku stránky není jen na YT, všiml sem si jí i na bandzone při přehrávání hudby. Zajímalo by mě jestli to dělají stránky sami od sebe nebo se o to už stará chrome, a pokud se o to už stará chrome tak jak to dělá? Protože na jinejch stránkách se mi to zatím neobjevilo…

Nahoru