Známí superhrdinové hledají sponzory! Už mají dokonce představu jaké

Od lavičky v parku až po velké fotbalové týmy zdobí logo sponzora, ale jak by to vypadalo, kdyby známé superhrdiny sponzorovaly světové značky. Možná tohle si říkal italský umělec Roberto Vergati Santos, když se rozhodl vytvořit sérii Sponzorovaných Superhrdinů. 

Stačí se projít po ulici a zjistíte, že vás kolem sebe obklopuje reklama nejrůznějšího druhu.   Projdete parkem, vidíte na lavičce logo firmy. Jdete se podívat na světový fotbalový nebo hokejový zápas – a co nevidíte? Reklamu. Z tohoto vyplývá, že se značky snaží co nejvíce zviditelnit, avšak ještě nikoho nenapadlo dát reklamu či jenom logo na světové známé superhrdiny, které zajisté potřebují též nějaké dobré a především majetné sponzory. A právě s tímto problémem se potýkal italský umělec Roberto Vergati Santo, který se právě na základě poznatků o reklamě rozhodl, že vytvoří jakousi sérii sponzorovaných superhrdinů. 

A docela se mu to povedlo!

superheroes-sponsored-16

superheroes-sponsored-13

superheroes-sponsored-1

superheroes-sponsored-3

superheroes-sponsored-4

superheroes-sponsored-7

superheroes-sponsored-8

superheroes-sponsored-14

superheroes-sponsored-15

superheroes-sponsored-12

superheroes-sponsored-11

zdroj: justsomething.co

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru