Dnes vyšlo 1 článků

Žralok, Yetti a dinosaurus ve hře Battlefield, co si ještě přát?

Určitě nemusím zbytečně představovat populární válečný simulátor Battlefield 4, který se autorům vážně povedl. Avšak tento článek nepojednává až tak úplně o úžasnosti této hry, ale spíše o skrytých a poměrně zajímavých možnostech, které hra skrývá. Jaké? Easter eggy, které se nyní můžete vydat hledat. Co můžete najít? Yettiho, obřího žraloka nebo dinosaury. To je lákavé ne? 

Zasvěcení a fanoušci oblíbené válečné hry Battlefield 4 vědí, že hra oplývá doslova interaktivním prostředím. Téměř vždy se tam něco zajímavého děje a vždy je co zajímavého objevovat. Avšak leckdy, řekl bych lépe – málokdy, když hrajete doma se svým kamarádem, tak se můžete začít nudit. Nebo prostě nebudete vědět kam dál…

Úspěšný lov!

V tomto případě doporučujeme začít se zajímavým a dobrodružným hledáním Easter Eggů, které jsou pouze v oblíbeném DLC Naval Strike, které jsou prozatím dostupné pro Premium účty. Následně vám nic nebrání v cestě, stačí se inspirovat následujícími videi! Přeji úspěšný lov!

Prvním „zvířátkem“ v Easter Egg je určitě oblíbený žralok. Který je sice o trošičku více než normální, ale co… 

Nyní trošku změní prostředí, vyšplháme trošku nad hladinu moře, abychom mohli najít bájného sněžného muže. Jak na to?

A nakonec, ještě taková menší cestička do pravěku, který zajisté stojí za to. V tomto videu nenajdeme gigantického žraloka, který jako by utekl z nějakého holywoodského filmu. Nenalezneme zde ani chlupy posetého sněžného muže. Ale obří a pradávné dinosaury…

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru