Zubní implantáty Praha

Rád byste měli zdravé, bílé zuby? Ale vaše zuby se vám neustále kazí a zářivě bílé také rozhodně nejsou, i když se o ně dennodenně pečlivě staráte? A nebo vám již dokonce některé zuby zcela chybí (přišli jste o ně v důsledku stáří a nebo při nějaké nehodě či úrazu)?

Zkuste si vyhledat na internetu  Mazur & Pšeničný – zubní implantáty Praha a budete mít po problému.

Všichni stárneme (úměrně s tím, jak se blíží důchodovému věku, se mnoha, možná většině, kvalita chrupu zhoršuje), měníme se a také o zuby přicházíme. Zuby vypadávají nebo byly vytrženy. Na prázdná místa v dásni se tlačí boční zuby, chrup se tak rozjíždí a křiví se. V pozdějším věku už mnoho lidí nemá zuby žádné, někteří o ně přišli dokonce již jako malí, kdy se jim zuby zkazili, postihnul je zánět a nebo zkrátka měli vážný úraz. Co s tím? Přece nikdo z nás nechce mít ústa plná mezer bez zubů. Nejenom, že to nevypadá zrovna hezky, ale zuby, ať chceme či ne, potřebujeme všichni. Není to jen nějaká kosmetická vada (a právě v tomto ohledu nám pomůže mikroskopická stomatologie).

V ústní dutině totiž vždy začíná proces trávení potravy. A právě dobře rozkousaná (rozmělněná) strava se následně lépe vstřebávána a nezatěžuje člověku zbytečně trávicí ústrojí (ostatně odtud pramení většina zažívacích obtíží). Navíc pevný chrup umožňuje majiteli zpracovávat i tvrdou a pro organismus často velice důležitou potravu (kupříkladu mrkev, kedlubny, ořechy, ředkvičky atd.). A v neposlední řadě slouží neporušený bílý chrup jako jasná známka dokonalé fyzické kondice a pevného zdraví. Přece jenom, když máte nějaké zdravotní problémy a nedostává se vám živin, začnou se vám kazit prvně zuby. A poslední věc – lidé s bílými zuby jsou více sexy. Je to nejspíše z toho důvodu, že podvědomě máme bílé zuby spojené s představou právě onoho zdravého a silného jedince.

Chcete i vy mít perfektní chrup? Objednejte se ke specialistům – k Mazur & Pšeničný.

Ve spojitosti s tímto článkem také hledáte: Zubní lékař na Praze 2, zubní implantáty, mikroskopická stomatologie, stomatologická ordinace, paradentóza a její léčba

Komentáře

Nahoru